Способи лову щурів: 5 найефективніших

З пацюками, мишами та іншими гризунами люди знайомі здавна, тільки для когось вони були домашніми улюбленцями, а для когось – найбільшим предметом фобій. Проте ті пацюки, які є домашніми улюбленцями, суттєво відрізняються від своїх диких побратимів, які живуть в підвалах та сміттєзвалищах. Ба більше, останні несуть лише шкоду шляхом псування майна або зараження багатьма хворобами.

Гризунів різних видів поєднує декілька спільних рис: висока плодючість, ненажерливість, уміння адаптуватись до будь-яких умов, гострий слух та добре розвинений нюх. Всі ці якості заважають людині боротись із шкідниками. Існує багато способів боротьби з ними, проте Ви повинні готові вести комплексну боротьбу. Отже, найпоширеніші способи лову щурів:

• Перший спосіб є досить гуманним. Для того щоб вигнати щурів із свого будинку, можна насипати на газетку трішки золи і розкласти такі "подарунки" в тих місцях, де щур буває найчастіше. Ці тварини дуже не люблять такий запах, тому покинуть те місце, де вирішили поселитись.

• Для тих, кому щури вже остогидли, підійде другий спосіб. Треба перемішати муку та гіпс, насипати суміш на газетки та розмістити у приміщенні, а поруч поставити мисочку з водою: коли пацюк поїсть, йому захочеться пити. Вода, потрапляючи в шлунок, спровокує реакцію, і гіпс почне загусати, внаслідок чого щур помре.

• Електронні відлякувачі також є хорошим способом для боротьби зі щурами. Їх можна придбати в спеціалізованих магазинах. Цей спосіб підходить для боротьби з пацюками і вдома, і в курятниках, і в свинарниках.

• Також можна позбутися щурів за допомогою отруйних речовин. Тут важливо правильно зрозуміти принцип дії, адже багато сумішей вимагають змішування з їжею або з водою.

• Можна скористатись і класичним способом боротьби зі щурами – розставити щуроловки. Їх можна знайти за досить невеликі гроші практично у всіх зоомагазинах.

Вищеперераховані способи передбачають докладання певних зусиль. Ми ж пропонуємо набагато простіший спосіб: Ви можете просто придбати товар у нашій компанії – й успіх у боротьбі з гризунами буде гарантовано!

ПП "Крес" працює на українському ринку ще з 1994-го року. Ми надаємо ряд послуг, серед яких дезінсекція, дератизація та фумігація. Залюбки допоможемо позбутися шкідників будь-якого типу: комахи, птахи-шкідники, гризуни тощо. Усі роботи проводяться висококваліфікованими фахівцями та за участі експертів-аудиторів, тому ми гарантуємо високу якість та ефективність надаваних послуг.