Препарати для знищення клопів – гарантія їх повної ліквідації

Ви спите не менше 8 годин, але при цьому все одно не висипляєтесь? Після сну на тілі з'являються невеличкі червоні ранки, які сильно сверблять? Радимо звернути увагу на місце, де Ви спите!

Дуже часто причинами вищеперерахованих симптомів є клопи. Клоп – це дуже маленька комаха розміром не більше зернятка гречки. Такі комахи живляться кров'ю людей, а також теплокровних тварин, тому Ваші домашні улюбленці теж у зоні ризику. Голодний постільний клоп коричневого кольору, але після "обіду" стає червонувато-бурим.

Розпізнати клопів можна за допомогою червоно-коричневих точок, цяток і смужок на ліжку. Після укусу клопа з рани виділяється невелика кількість крові, яку Ви просто розмазуєте по простирадлу. Зрозуміти, що саме у Вас завелись клопи, можна також за запахом, адже вони виділяють секрет з особливої залози, який дуже схожий на запах зіпсованого коньяку.

Клопи не завжди поселяються там, де є антисанітарія. Здебільшого вони приживуться в тих місцях, де є люди. Потрапити туди вони можуть різними шляхами: приносяться з тваринами після прогулянок, потрапляють після подорожей з сумками і валізами, з вживаними меблями та зі сміттєпроводів. Розмножуються цілий рік, живуть найчастіше в щілинах м'яких меблів, під матрацами, в килимках і під ними.

Лише на перший погляд може здатись, що серйозної небезпеки клопи не становлять. Крім "алергічних висипів" на Вашому тілі та постійних переривань сну, вони загрожують нам зараженням черевним тифом, віспою, гепатитом та іншими інфекціями. До того ж їх укуси псують зовнішній вигляд шкіри, тому діяти треба швидко.

Якщо постійні укуси клопів не дають можливості спокійно спати, всеможливі препарати від клопів, куплені Вами на ринку, не дають бажаного ефекту, а шкідників стає дедалі більше, не турбуйтесь, адже ми не залишимо Вас один на один із цією проблемою!

ПП "Крес" працює на українському ринку ще з 1994-го року. Препарати для знищення клопів за вигідними цінами придбати Ви можете у нашій компанії. У розділі "Засоби боротьби з комахами" Ви знайдете інсектицидні засоби, ініціатори, спреї та інші високоефективні препарати. Ми допоможемо позбутися шкідників будь-якого типу: мікробів, комах, птахів-шкідників, гризунів та інших.

За час роботи ми встигли отримати позитивні відгуки від багатьох клієнтів. У процесі боротьби зі шкідниками використовуються лише якісні та сучасні методи винищування. Наші фахівці проходять спеціальну підготовку та перепідготовку в закладах європейського рівня. Працюємо по всій Україні. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!