Відлякувач птахів Київ: гуманний спосіб позбутись шкідників

Будучи невід’ємною частиною екосистеми, птахи всюди господарюють, допомагаючи позбуватися небажаних мешканців лісів, садів і полів. Вони також захищають посіви від шкідників, уберігаючи їх не лише від небезпечних кліщів, личинок, гусениць тощо, а й від гризунів та інших дрібних тварин. За один сезон понад 50 % популяції шкідників поїдають пернаті.

Проте разом із користю деякі види птахів завдають і відчутної шкоди сільському та лісовому господарству. Наприклад, польові горобці вилітають зграями на околиці полів, викльовують зерна проса, ячменю, соняшнику, конопель, пшениці та інших культур. При масових нальотах вони можуть знищити до 70 % врожаю зернових культур, а взимку птахи нерідко проникають в зерносховища і поїдають запаси зерна там. Жителям сіл значно не пощастило у цьому плані, як і містянам.

Для того щоб вберегти своє майно, люди винайшли багато методів боротьби з птахами. Вони охоплюють розкидання отруєних приманок, знищення пташиних гнізд з пташенятами, механічний вплив на птахів тощо. Хоч проблема відлякування птахів й існує у багатьох сферах людської діяльності – як на побутовому рівні, так і в промислових масштабах, сьогодні було створено менш радикальні методи боротьби із птахами, які дають можливість впливати на пернатих ефективнішими та гуманнішими методами.

Відлякувач птахів Київ – це новітний прилад, призначений для відлякування птахів з балконів, терас та інших місць, які мають накриття або часткове укриття. Пристрій обладнаний фотоелементом, який вмикає ультразвуковий сигнал тоді, коли птах з’являється в зоні дії пристрою. Такий ультразвук своєю частотою дратує слух, чим створює дискомфорт птиці, яка потрапляє в зону дії пристрою.

Варто зазначити, що такий пристрій є абсолютно безпечним як для самих птахів, так і для людини, а також тварин. Він є екологічно нешкідливим, незалежно від того, Ви купуєте прилад побутового чи промислового призначення. Прилад працює з різними інтервалами і тривалістю, що не дає звикнути птахам до його роботи.

Придбати такий прилад Ви можете у нашій компанії. Ми реалізуємо широкий асортимент товарів, головною функцією яких є ліквідація шкідників будь-якого типу: мікробів, гризунів, птахів тощо. За час роботи на українському ринку ми неодноразово отримували позитивні відгуки. Нам довірять, і це найголовніше. ПП Крес також надає якісні послуги, серед яких дезінфекція, дезінсекція, дератизація та фумігація.

Надіємось на взаємовигідну співпрацю!