Лампи інсектицидні як один з методів боротьби із комарями

З приходом літа і тепла в Україні активізувались комарі. Укус комаря – дурниця, вважають багато людей – і вони абсолютно неправі. Крім дратівливого дзижчання і неприємного свербіння після укусу, кровопивці можуть завдавати чимало інших неприємностей. Банальний укус комара може стати причиною серйозних ускладнень. Розчухавши ранку після укусу, з легкістю можна занести інфекцію або отримати алергію. Ба більше, своєю слиною комарі можуть навіть заразити нас лихоманкою. Тому з ними однозначно необхідно боротись. Є декілька способів:

• Кедрова олія. Ця олія не має ніякого впливу на людину, проте для комарів є справжнім випробуванням. Якщо змастити відкриті ділянки тіла такою олією, жоден комар до Вас і близько не підлетить.

• Карболова кислота. Така кислота відома завдяки своїм антисептичним та бактерицидним властивостям. До того ж вона ще й прекрасно відлякує комарів. Для того щоб вони Вас не покусали, буде достатньо злегка окропити стіни житла слабким розчином цієї кислоти.

• Соєвий соус. Достатньо поставити невелику мисочку з цим продуктом на тумбочку біля ліжка, і комарі забудуть дорогу у Ваш будинок.

• Гілочки ялівцю, черемхи і бузини по всьому будинку не лише внесуть у Ваше житло аромат лісової свіжості, але й захистять Вас і Ваших домочадців від нападу комах.

• Репеленти. Хімічні засоби від комарів, виготовлені на основі речовин, через які комахи «впадають в ступор». До них належать аерозолі, лосьйони, мазі і креми. Проте репеленти призначені не для знищення комах, а лише для їх відлякування.

• Фумігатори. Розроблені для знищення комарів шляхом їх отруєння вбивчими парами або газами.

Лампи інсектицидні. Лампи діють у такий спосіб, що їх світло приваблює мошок, комарів та інших комах, і вони через дротяну сітку намагаються потрапити до лампи. На цю сітку подається висока напруга постійного струму, яка є абсолютно безпечною для людини. Коли комаха пролітає через таку сітку, через її тіло проходить електричний струм, і комаха гине. В роботі пристрій не використовує хімічних реагентів або отрут. Таку лампу можна використовувати в будинках, виробничих і складських приміщеннях, продовольчих магазинах, готелях, ресторанах тощо.

Придбати таку лампу Ви можете у нашій компанії. ПП Крес – це успішна компанія, яка працює на українському ринку ще з 1994-го року. Ми реалізуємо широкий асортимент товарів для боротьби із шкідниками, детальніше ознайомитись з якими Ви можете у каталозі. Також ми надаємо послуги з дезінфекції, дезінсекції, дератизації та фумігації. Залюбки допоможемо Вам позбутися шкідників будь-якого типу: мікробів, комах, птахів-шкідників, гризунів тощо.

Надіємось на взаємовигідну співпрацю!