Дезінсекція на харчових підприємствах від ПП Крес: вигідно, швидко та якісно

Дезінсекція – комплекс профілактичних та винищувальних заходів для знищення комах (тарганів, мурашок, клопів, бліх, комарів, мух, вошей, молі, кліщів, ос тощо), які можуть мати негативний вплив на здоров’я та безпеку людини, розносити небезпечні віруси та інфекції. Проводять цей процес зазвичай з використанням спеціальних біологічних чи хімічних засобів, а також гарячої води. 

Дезінсекція на харчових підприємствах, як і на будь-яких інших, ефективна лише тоді, коли проводиться регулярно. Підприємство має або своїми методами боротися зі шкідниками, що найчастіше в принципі неефективно, або ж звертатися в спеціальні компанії, які мають ліцензію на цей вид діяльності. Здійснюватись такі заходи мають не рідше, ніж раз на півроку, а підтверджувати факт проведення повинні документи: договори про регулярну дезінсекцію, акти виконаних робіт із зазначеними датами.

З метою профілактики важливо підтримувати чистоту приміщення, періодично обробляти найбільш вразливі місця спеціальними розчинами. Щоб винищувати мух та тарганів, можна використовувати клейкі стрічки чи мухоловки або ж хімічні засоби, вибирати які потрібно, враховуючи вид комах, від яких потрібно позбутися.

Приватне підприємство «Крес» пропонує високоякісні послуги з дезінсекції промислових підприємств за доступною ціною. У нас працюють лише кваліфіковані сертифіковані спеціалісти, які використовують перевірене обладнання та засоби для обробки. Ми проведемо винищення комах у зручний для вас час якісно та оперативно, а за потреби залучимо ентомологів, які розроблять ефективну тактику проведення заходів. Всі роботи проводяться згідно з вимогами НАССР та інших європейських стандартів. За потреби ви також можете замовити оптом засоби для дезінсекції та лампи для відлякування летючих комах, і ми відправимо вашу покупку в будь-яке місто України.

Щоб дізнатись більше та скористатись нашими послугами, телефонуйте за номером, вказаним у розділі контактів, або залишіть повідомлення на сайті, і ми передзвонимо найближчим часом. Дякуємо, що обираєте «Крес»!