Як швидко позбутися щурів?

Кожен господар знає, якої шкоди може завдати будинку та продуктам маленька мишка. А якщо замість неї в коморі чи будь-якому іншому приміщенні з'явиться ціла колонія щурів, то і меблі будуть зіпсовані, і значну частину урожаю можна втратити. На щастя, позбутися непроханих гостей можна досить легко за допомогою сучасних і традиційних засобів боротьби з гризунами.

Пам'ятайте, щури це не просто мерзенні, але дуже агресивні і небезпечні гризуни. Їх укуси болючі і можуть стати причиною жахливих хвороб, від яких гинули цілі міста!

Сьогодні існують різні способи боротьби з надокучливими шкідниками. Компанія “Крес” підготувала для вас список надійних засобів боротьби з гризунами.

Найбільш популярні з них наступні:

  • знищення гризунів за допомогою пасток. Традиційні капкани для щурів та клейкі пастки хоч і вважаються негуманним, зате є дієвим методом. Достатньо покласти в неї ароматну приманку, щоб шкідник попався. Липкі ж пастки навіть не вимагають приманки, вони самі по собі видають приємний аромат, який приваблює гризунів. Капкан на щура купити оптом і боротись з ними розкладаючи пастки по приміщеню ;
  • ультразвукові відлякувачі. Як стверджують виробники, такі пристрої здатні вивести всю щурячу популяцію. Це досить гуманний варіант, так як він впливає на шкідників за допомогою ультразвукових хвиль і змушує їх покинути територію і нікого вбивати не доведеться. Ці пристрої є абсолютно безпечними для людей і домашніх тварин. Головний їхній недолік — висока вартість, але для підприємства це доволі вигідно;
  • народні засоби. Однією з найбільш популярних порад є замісити тісто з борошна і гіпсу, тварина з'їсть його і помре від нетравлення шлунка. Також можна завести кота, але далеко не кожна тварина готова відловлювати і битися з щурами. Та й народні методи менш ефективні, а інколи взагалі безрезультатні.

Найбільш ефективним способом боротьби з мишами і щурами є професійна дератизація. Фахівці використовують професійні хімікати нового покоління, які знищать гризунів, але не зашкодять людині. Тільки професійна дератизація здатна вивести шкідливих гризунів на 100%. Фахівці компанії "Крес" відмінно знають свою справу і готові надати високоякісні послуги в будь-який час.

Наша компанія пропонує придбати ефективні засоби для боротьби з гризунами. Наші спеціалісти допоможуть обрати потрібний засіб або метод. Також, підприємство “Крес” надає послуги дератизації по всій Україні. Запрошуємо відвідати каталог нашого сайту де ви можете знайти більш детальну інформацію.