Як обрати інсектицидну лампу?

У теплу пору року незмінно з’являється така проблема як комахи: мухи, комарі та ін. Вони залітають у приміщення та створюють багато проблем. Особливо це стосується підприємств харчової промисловості, де присутні підвищені вимоги до чистоти та гігієни. Саме тому боротьба з комахами є одним із нагальних питань сучасності. На щастя, сьогодні існує такий пристрій як лампи інсектицидні. Вона відзначається високою ефективністю та допомагає позбутись мух та комарів без зайвої мороки.

Літо – розкішний сезон повний ос, мух, комарів і інших дратівливих істот, які псують людям відпочинок! А значить, до кінця весни вам стане в нагоді лампа від комах.

Чому саме лампа? Адже є старі добрі стрічки-липучки! А ще - спреї, фумігатори, ультразвукові відлякувачі. Чого тільки не продають дачникам, які жадають позбутися настирливого дзижчання ночами. На жаль, кожний інсектицидний засіб має свої недоліки. Наприклад, спрей можна занести руками в очі та на їжу. Деякі засоби пахнуть занадто різко й викликають роздратування в людей, які схильні до алергії. А ультразвукові відлякувачі, на думку експертів із Техаського Університету, у більшості своїй абсолютно марні!

Так що ж, опустити руки й здатися на милість переможців - комарів? Зовсім ні! Коли наступного разу будете купувати щось для саду та будинку, зверніть увагу на інсектицидні лампи. Це не стандартний вид вуличного освітлення, адже його призначення - не створювати затишок, а залучати комарів і знищувати їх.

Ефективно захищає приміщення (квартири, будинки, садові будиночки, альтанки, літні майданчики кафе та ресторанів) від літаючих комах Ідеальна для приміщень, у яких знаходяться діти та немовлята, оскільки лампа не видає шкідливих випарів та випромінювання (працює без інсектициду) Живлення – від звичайної розетки, економно споживає електроенергію. Знищення комах не видно, оскільки вони збираються у спеціальний резервуар В комплекті є щіточка для очищення лами.

Одна з найефективніших лам це - DEAL. Нові лампи-пастки для комах установки серії DEAL, призначені для харчової промисловості. Естетичний вигляд, невеликі габарити й велика потужність дозволяють застосовувати лампу-пастку для комах у будь-якому приміщенні при насиченому скупченні комах. Серія DEAL виступає в декількох варіантах: з двома або чотирьма люмінесцентними лампами, в стандартному виконанні ІР21, з підвищенним ступенем захисту ІР 54, а також версія з безпечними (покритими фольгою) жарівками лампами.

Купити лампу можна на сайті компанії ПП "Крес", оформивши замовлення через кошик або звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта. ПП "Крес" - це компанія, яка здійснює так званий Pest Control або контроль шкідників. На українському ринку ми з 1994 року. Ми надаємо ряд послуг, серед яких дезінфекція, дезінсекція, дератизація та фумігація. Ми допоможемо Вам позбутися шкідників будь-якого типу: мікроби, комахи, птахи-шкідники, гризуни та інші.