Методи боротьби зі шкідниками деревини

Напевно, всі хто мав справу з дерев'яними виробами або має приватний будинок рано чи пізно стикаються з проблемою, а точніше сказати з напастю, - шкідниками!

Комахи-шкідники являють собою серйозну загрозу довговічності дерев'яних будинків. Личинки комах руйнують структуру навіть самих твердих порід дерева, перетворюючи матеріал в труху в дуже короткі терміни. Навіть якщо зовні брус здається здоровим, він швидко втратить міцність, що загрожує повним руйнуванням будинку. Важливо своєчасно розпізнати наявність шкідників і знайти найбільш ефективний спосіб їх знищення.

Боротьба з шкідниками деревини в Україні -  один з основних видів діяльності компанії "Крес". Ми підготували для вас інформацію які методи використовує наша компанія в боротьбі зі шкідниками деревини.

Одним з найбільш дієвих і токсичних способів знищення шкідників вважається - фумігація. Вона небезпечна з причини використання отруйних газів. Процес фумігації-газації дієвий в боротьбі з гризунами та комахами за допомогою заповнення всього приміщення токсичним газом. Він переважає над іншими способами знезараження, такими як: обкурювання, дуже вологе прибирання, і т.д. З їх допомогою отрути у вигляді диму або аерозолів не в змозі проникнути навіть на маленьку відстань вглиб зараженої поверхні.

Фогація - другий спосіб знищення докучливих комах за допомогою хімікатів на основі інсектицидів за допомогою генераторів, які виробляють аерозольний туман. Отрути трансформуються в пари за допомогою устаткування і впливають на уражені ділянки дерев'яних виробів, пробираючись всередину ходів комах. Нагадаємо, що такі роботи повинні здійснювати тільки сертифіковані фахівці.

Найбільш популярний спосіб захисту - це антисептична обробка за допомогою інсектицидорів. Пояснюється це тим, що даний метод боротьби з комахами справляється не тільки з їх усуненням, але і прибирає грибок. Його застосовують ще до збірки заготовленого зрубу і виконання монтажних робіт. Така обробка хороша тим, що можна придбати подібний антисептик в будь-якій торговельній мережі, а також виконати її самостійно без послуг фахівців. Засіб проникає вглиб деревини на 2-3 міліметра, виступаючи захисним бар'єром.

Спосіб спринцювання заражених ділянок - дуже схожий на попередній, оскільки, застосується тільки на первинних рівнях ураження деревини, а також за відсутності її грибкових захворювань. Інсектіцидори за допомогою шприца заливаються в уражені отвори деревини, а потім уражені ділянки змащуються, щоб якомога довше утримати речовину від вивітрювання в глибоких тунелях.

Компанія "Крес" вважає що, для досягнення позитивного результату в боротьбі з шкідниками головне - вчасно їх виявити і вжити заходів для знищення.

Оскільки в боротьбі зі шкідниками деревини важливо дотримуватися певних правил, то найкращим рішенням буде звернутися до фахівців, які мають досвід і спеціальні засоби, – в ПП "Крес". Гарантуємо високу якість за розумну ціну. Телефонуйте вже зараз!