Отзывы

Для того чтобы оставить отзыв, вы должны авторизироваться.
valeriy_1995 27 августа 2019 в 09:03 Рекомендую
 
Достоинства: Швидка обробка замовлень, оперативна доставка, ефективність реалізованої продукції та лише позитивні враження від співпраці.
Комментарий: Завдяки Вашій компанії боротись із шкідниками стало набагато легше! З Вами приємно співпрацювати, моє замовлення було швидко оброблене та товар приїхав до мене буквально на наступний день.
0
 
Льоша 26 августа 2019 в 14:36 Рекомендую
 
Комментарий: Хочу відмітити справді ефективну роботу товарів, яку реалізує ця компанія. Буквально декілька днів і гризунів в будинку як не було. Надіюсь не доведеться, але якщо все таки вони знову з'являться, то купувати продукцію буду тільки тут.
0
 
Ваня 30 июля 2019 в 14:11 Рекомендую
 
Достоинства: Ще одним плюсом буде порівняно невисока вартість продукції. Товари коштують відносно недорого при хорошій ефективності.
Комментарий: Я дуже скептично ставився до різного роду мишоловок, крисоловок і тд, але після того, як придбав у вас товар та позбавився від гризунів у домі - змінив свою думку. Хочу відмітити професіоналізм та високий рівень роботи компанії, великий асортимент товарів та швидку доставку. Бажаю Вам побільше чесних клієнтів!
0
 
Аліна 29 июля 2019 в 16:59 Рекомендую
 
Достоинства: Невідомо звідки в будинку завелись миши, ми довго не знали що робити, не допомагало АБСОЛЮТНО нічого, до того часу, поки я випадково не наткнулась на Ваш сайт. Замовила контейнери, поставила в тих місцях, де найчастіше чула звуки нашого непроханого гостя, і все, бувально зранку винесли гризуна. Дякую!
0
 
Оксана 18 июля 2019 в 11:29 Рекомендую
 
Комментарий: Ваша компанія - це справжня знахідка! Я дуже довго боролась з мишами, купувала багато різних засобів і все було марно, до тих пір, поки не знайшла Вас! Я дуже рада співпраці з Вами. Надіюсь не доведеться більше, але якщо все ж таки буде така необхідність, то без сумнівів звернусь до Вас знову!
0
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

Вы уверены, что хотите сообщить администрации портала о том, что пользователь нарушает правила комментирования и размещения контента?


Сообщить

Отменить
 
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

 
 

Поиск по сайту

Искать
 
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create
Заказ услуги