Дезінфекція і нейтралізація неприємного запаху

Вартість послуги: за домовленістю

 

ПП "Крес" надає послуги з дезінфекції, при цьому знищуються патогенні мікроорганізми. Дезінфекція буває вогнищевою та профілактичною. Вогнищева своєю чергою поділяється на поточну (проводиться у вогнищі інфекції в присутності хворого або носія) і остаточну (після ізоляції хворого або бацилоносія). Профілактична дезінфекція проводиться незалежно від наявності джерела інфекційного захворювання.

Методами дезінфекції є фізичний, хімічний і комбінований. Дезінфекції підлягають приміщення, меблі, посуд, білизна, виділення, іграшки, обладнання, вироби медичного призначення, предмети догляду за хворим, технологічне і санітарно-технічне обладнання.

Досвідчені фахівці компанії ПП "Крес" за допомогою сучасного обладнання і високоякісних засобів дезінфекції оперативно і в зручний для замовника час проведуть дезінфекцію житлових і технічних приміщень. Проводимо також нейтралізацію неприємного запаху за допомогою польського препарату "Елімінатор".

Потрібна дезінфекція або нейтралізація неприємного запаху в приміщенні? Телефонуйте вже зараз, ми з радістю Вам допоможемо!

З іншими послугами нашої компанії, які можуть Вас зацікавити, можна ознайомитися тут.

 
 
Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 

Послуга «Дезінфекція і нейтралізація неприємного запаху» представлена в послугах, в розділі Знищення комах, гризунів.
 

Пошук по сайту

Шукати
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги
Замовлення послуги